Корзина
196 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Вся мебель продается только после внесения 10% от стоимости.Выбрать товар
Интернет магазин Mamalush.com.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380733463999
+380666725272
+380733463999
Корзина

Коляска тростина: як вибрати коляску тростину?!

Малята дуже люблять проводити час на вулиці. Прогулянки дуже важливі для дитини. Потрібно подумати в якій колясці краще їх здійснювати. Покупка коляски справа дорога, тому до вибору та купівлі потрібно поставитися серйозно і уважно. Одним з варіантів є малогабаритні і полегшені прогулянкові коляски тростини.

Прогулянкові коляски тростини.

Коляски тростини призначені для дітей старше 6 місяців. Як тільки малюк навчився сидіти, цілком можливо переходити на модель «коляска тростину легка». Такі прогулянкові коляски тростини незамінні для захоплюючих тривалих прогулянок особливо у великих містах. Вони зручні в подорожах, під час походу в магазин, поїздки транспортом і просто прогулянок. Переваг у коляски тростини безліч. У складеному вигляді вона має форму тростини, малогабаритна. Варто відзначити, володіючи легкістю, коляска тростина має достатню міцність і надійність. Вона маневреніша всіх інших видів колясок. Таку коляску без особливих зусиль можна скласти і легко розмістити в багажнику автомобіля, а при необхідності пересуватися громадським транспортом вона взагалі не замінна.

Легкість коляски забезпечують легкі матеріали, з яких виробляють такі коляски. Це їх відрізняє від інших видів колясок. У складеному вигляді тростина займає мало місця і дозволяє без труднощів пересуватися в таксі, в метро і т. д. Зручно її зберігати і в будинку. Коляску можна без зусиль випрати і посушити. Коляска повинна володіти такими якостями як маневреність і прохідність. Існують моделі колясок, оснащені синхронно повертаючимися передніми колесами. Це надає максимальну маневреність колясці. Змінювати режим передніх коліс з плаваючого на фіксований режим дозволяє шасі. Плаваючий режим підходить для пересування по рівній дорозі, а фіксований більше для бездоріжжя. Подвійними, що повертають на 360 градусів, колесами (передніми) оснащені легкі коляски тростини.

У них передбачена можливість блокування. Всі колеса з амортизацією. Варто звернути увагу на спинку коляски. Вона повинна бути жорсткою. Сидіти в колясці дитина повинна прямо, а його хребет не скривлюватися. Він не повинен сповзати по спинці. Таке положення небезпечно. Для маленьких дітей в колясках тростинах передбачена можливість лежачого положення. З шестимісячного віку до року дитина не може довго перебувати в сидячому положенні і буде не зайвим дати йому відпочити, перемістивши в лежаче положеніе. Цінують коляски тростини і мами малюків від 1 до 3 років. Діти вже можуть ходити, але швидко втомлюються і коляска дуже підходить в таких випадках. Коляски тростини бувають літні та зимові. Літні найлегші. Вони виготовлені з полегшених матеріалів. Зимові коляски важчі, виготовляються з міцніших матеріалів. На ринку пропонують різноманітні види колясок тростин. Вони чудово зарекомендували себе. Мами і малюки полюбили ці коляски за комфорт в обігу, зручність, простоту, безпеку.

Интернет - магазин брендовых товаров для детей "MaMalush.com.ua"

Другие статьи